Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 02.10.2012, 09:05
Barti napisał(a):Wyświetl post
On ma to robić, bo tego wymagano od Reymana, Gracza, Kmiecika,Iwana,

sokńcze , że juz .......ić to hasełko jest już przetyrane nudne i nie wiem co jeszcze ... od Kmiecika Żurawa Reymana i Franka wymagano bramek ... z tym Frankowskim to żeś przydupcył on do tego hasełka pasował znakomiecie lol
Odpowiedz cytując