Barti napisał(a):

|
On ma to robić, bo tego wymagano od Reymana, Gracza, Kmiecika,Iwana,
|
sokńcze , że juz .......ić to hasełko jest już przetyrane nudne i nie wiem co jeszcze ... od Kmiecika Żurawa Reymana i Franka wymagano bramek ... z tym Frankowskim to żeś przydupcył on do tego hasełka pasował znakomiecie lol
