Wyświetl pojedynczy post
tropik
Member
 
Od: 07.2011
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 02.10.2012, 08:54
Piszę to z perspektywy kibica Legii.
Nie przejmujcie się, my jesteśmy ostatnio ciency jak sik pająka.
Legia daje wielu zespołom szansę się przełamać, a w połączeniu z piątkową stypą na stadionie, nie stoicie na straconej pozycji.
Ja przewiduję remis po smętnym spotkaniu. Howgh.
Odpowiedz cytując