|
Piszę to z perspektywy kibica Legii.
Nie przejmujcie się, my jesteśmy ostatnio ciency jak sik pająka.
Legia daje wielu zespołom szansę się przełamać, a w połączeniu z piątkową stypą na stadionie, nie stoicie na straconej pozycji.
Ja przewiduję remis po smętnym spotkaniu. Howgh.
|