Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2999
Stary 02.10.2012, 08:51
Krew mnie zalewa:

Czekaj: - Nie wypowiadam się, niech trener to zrobi.

Przecież to jawne pokazywanie, że wszystko idzie na trenera. Dramat, po prostu dramat Wisły.
Odpowiedz cytując