Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2997
Stary 02.10.2012, 08:45
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Srata tata z tym przygotowaniem. Polonia wam nie dala do myslenia ?
Dariook a mówi Ci coś tzw zajechanie? jak piłkarza zajedziesz to jest gorzej niz jak piłkarza krócej przygotowywujesz do sezonu.Polonia na razie wygląda dobrze ale zauważ mamy 6 kolejke w meczach w Gdańsku w Krakowie w Warszawie mieli kryzys w okolicach 60 minuty nawet komentatorzy w c+ to zauważali,wtedy Polonia miała już wyniki korzystne i mogła się bronić a gdy sił brakuje łatwiej jest bronić się niz atakować.

Większość zawodników zdobywała mistrzostwo Polski więc chyba nie myślisz,że nagle pozapominali jak gra się w piłke i stali się z mistrzów zespołem broniącym przed spadkiem.
Oni chcą wygrywać ale jeżeli zostali zle przygotowani do sezonu to nie ma co dziwić się,że chcą ale nie mogą i ich gra wygląda na brak ambicji.
Odpowiedz cytując