Dariook napisał(a):

|
Srata tata z tym przygotowaniem. Polonia wam nie dala do myslenia ?
|
Dariook a mówi Ci coś tzw zajechanie? jak piłkarza zajedziesz to jest gorzej niz jak piłkarza krócej przygotowywujesz do sezonu.Polonia na razie wygląda dobrze ale zauważ mamy 6 kolejke w meczach w Gdańsku w Krakowie w Warszawie mieli kryzys w okolicach 60 minuty nawet komentatorzy w c+ to zauważali,wtedy Polonia miała już wyniki korzystne i mogła się bronić a gdy sił brakuje łatwiej jest bronić się niz atakować.
Większość zawodników zdobywała mistrzostwo Polski więc chyba nie myślisz,że nagle pozapominali jak gra się w piłke i stali się z mistrzów zespołem broniącym przed spadkiem.
Oni chcą wygrywać ale jeżeli zostali zle przygotowani do sezonu to nie ma co dziwić się,że chcą ale nie mogą i ich gra wygląda na brak ambicji.