Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2994
Stary 02.10.2012, 08:38
pada nazwisko Liczki ...... o boshe... on prawie spuścił Banika do 2 ligi Czeskiej w tamtym sezonie i go wylalali. W POlsce dłużej niż pół roku nigdzie nie pracował.To już wole żeby Probinho został bo Nawałka z Zabrza nie odejdzie niestety
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.10.2012 o godz. 08:40.
Odpowiedz cytując