Wyświetl pojedynczy post
krishek3
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 02.10.2012, 08:25
Czasami takie mecze dają możliwość przełamania się i tak zwanego "odbicia od dna". Tyle, że można się też pogrążyć. A w przypadku dotkliwej porażki wydaje mi się, że się już w tym sezonie nie podniesiemy, a w przypadku braku awansu do pucharów (pieniądze) utoniemy na dobre w szarzyźnie ekstraklasy bądź 1 ligi. Ideał sięgnie bruku.
Oby nie, ale tak niewielu powodów to optymizmu już chyba nie było dawno...
Odpowiedz cytując