|
Miło, że zwracasz się do mnie per "wy", choć byłoby milej, gdybyś to robił w sposób bardziej kulturalny.
Mecz z Polonią oglądałem, tak jak wszystkie inne i we wszystkich widziałem efekty złego przygotowania do sezonu.
Niezależnie od tego, czy piłkarze grali na zwolnienie trenera, są po prostu słabo przygotowani.
A jedno może być pochodną drugiego.
|