Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2991
Stary 02.10.2012, 08:17
Miło, że zwracasz się do mnie per "wy", choć byłoby milej, gdybyś to robił w sposób bardziej kulturalny.
Mecz z Polonią oglądałem, tak jak wszystkie inne i we wszystkich widziałem efekty złego przygotowania do sezonu.
Niezależnie od tego, czy piłkarze grali na zwolnienie trenera, są po prostu słabo przygotowani.
A jedno może być pochodną drugiego.
Odpowiedz cytując