|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline
|
#1

02.10.2012, 08:08. [7 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, piątek 5 października 2012, 20:45
|
|
Za nami 6 kolejka TM Ekstraklasy w której Wisła przegrała kolejny ligowy mecz tym razem z beniaminkiem z Gliwic - Piastem 2:0. O grze naszego zespołu chyba nie warto wspominać, bo tak naprawdę nie zagraliśmy nic a jedynymi akcentami godnymi zapamiętania z wyjazdu na Śląsk będzie - pomeczowa ''męska rozmowa'' z piłkarzami a także dymisja trenera Probierza.
Zapraszam do dyskusji na temat piątkowego meczu w Warszawie z Legią.
(Temat zostanie uzupełniony zakładam teraz aby dyskusja mogła się toczyć)
M.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|
|