Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 02.10.2012, 07:54
Jedynym pozytywnym aspektem tego meczu była gra Michala Chrapka. Widać, że to zawodnik na Wisłę Kraków przygotowany piłkarsko jaki mentalnie do gry
W reszcie młodych piłkarzach prócz Urygi tego potencjału za bardzo nie widzę. Pytanie od trenera Probierza dlaczego nie od początku ?
Tak Jaliens zagrał dobrze pod względem wolicjolnalnym w poprzednich meczach ale nie wiedział jak się poruszać, dublowali się notorycznie z Wilkiem, teraz było to samo. To Jaliens czy Chrapek grają na pozycji środkowego pomocnika ?

Kolejna sprawa Bunoza jest naszym jedynym lewym stoperem i wydawało mi się że był w jak na siebie naprawdę dobrej formie. Nie chcę mówić kto zawinił przy drugim golu.

Wejsice Sikorskiego, widać chłop zmotywowany bardzo... tylko bycie zmotywowanym nie zwalnia go z myślenia bo takie dwa wślizgi spóźnione jakie wykonał to idiotyzm.

Najlepszy mecz zagraliśmy w Bielsku... tyko wtedy oceniłem to jako słaby mecz.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 02.10.2012 o godz. 07:59.
Odpowiedz cytując