hubert.fan napisał(a):

Niemcy podają 300 000 osób na Marszu "Obudź się Polsko",
natomiast nasza rodzima komuna 150 000 (TVN) i 40-50 000 (GW).
|
Faktycznie, zabawna jest rożnica między komuszymi mediami. W dodatku koszerni z GW, POdali liczbę aż 3- krotnie niższą niż walterowcy. A obydwu POprawnym ośrodkom dezinformacji niezłego psikusa zrobili Niemcy

, których media nigdy nie napiszą czegoś co jest sprzeczne z ich interesem. Wydaje się, że jest to jakiś "wybryk" , którego autor zostanie szybko przywołany do porządku. Tymbardziej, ze ambasadorem Niemiec w Polsce jest ..... b. szef wywiadu niemieckiego. Takie dobre obyczaje we wspaniałych dobrosądziedzkich stosunkach.