Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19402
Stary 02.10.2012, 07:33
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post

Niemcy podają 300 000 osób na Marszu "Obudź się Polsko",
natomiast nasza rodzima komuna 150 000 (TVN) i 40-50 000 (GW).

Faktycznie, zabawna jest rożnica między komuszymi mediami. W dodatku koszerni z GW, POdali liczbę aż 3- krotnie niższą niż walterowcy. A obydwu POprawnym ośrodkom dezinformacji niezłego psikusa zrobili Niemcy , których media nigdy nie napiszą czegoś co jest sprzeczne z ich interesem. Wydaje się, że jest to jakiś "wybryk" , którego autor zostanie szybko przywołany do porządku. Tymbardziej, ze ambasadorem Niemiec w Polsce jest ..... b. szef wywiadu niemieckiego. Takie dobre obyczaje we wspaniałych dobrosądziedzkich stosunkach.