Gwiaździsty napisał(a):

Akurat bardziej spacerujących było zdecydowanie wiecej. Jak narazie to strzela bramki i to najcześciej z niczego bo podań do niego jak na lekarstwo. Druga linia kompletnie nie istnieje. Bezmyślne bieganie wyjatkowo słabego Wilka dopełnia tylko obrazu tej formacji. Obrona to też parodia. A jakie jest zaangażowanie kopaczy wystarczy zobaczyć przy drugiej bramce, kiedy to Jovanovic wraca sobie spacerkiem idąc wolno przez pole karne.
Probierz złozył dymisję. Do dymisji powinien sie podać Bednarz, autor tego obecnego cyrku. Zobaczymy, jaki magik tą zgraję słabych i zdemoralizowanych kopaczy zmusi do większego choćby biegania po boisku ?
|
Skończmy w końcu z tym czepianiem się Wilków, Głowackich, Czekajów, Jaliensów i innych. Czy naszym problemem są przegrane 3:2 czy 5:3? Genkov strzela bramki - żart? On ma to robić, bo tego wymagano od Reymana, Gracza, Kmiecika,Iwana, Żurawskiego i Frankowskiego, i oni to faktycznie robili. Genkov i spółka są odpowiedzialni za te wyniki - to są fakty - spójrz na stosunek bramek. Policz sobie ile razy ten Genkov coś zepsuł, a każde takie zepsucie i zmarnowana szansa przekłada się na końcowy rezultat. Obrona jest w tym momencie sprawą drugorzędną.