|
Nie rozumiem, czemu wszyscy mają tylko pretensje do Probierza. Owszem, miał trochę czasu żeby to lepiej poukładać, ale do cholery niech piłkarze też zaczną pracować odpowiednio na swoją pensję. Klub powinien również i piłkarzy ukarać za podejście do wykonywanego zawodu.
|