Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2987
Stary 02.10.2012, 07:17
Nie rozumiem, czemu wszyscy mają tylko pretensje do Probierza. Owszem, miał trochę czasu żeby to lepiej poukładać, ale do cholery niech piłkarze też zaczną pracować odpowiednio na swoją pensję. Klub powinien również i piłkarzy ukarać za podejście do wykonywanego zawodu.
Odpowiedz cytując