|
Ale ktoś tego Wilka chyba ustawia na boisku? I jeśli trenerowi nie pasuje że gość biega jak poparzony i próbuje pokryć strefę 1/3 boiska od linii do linii często zostawiając stoperów bez asekuracji to powinien mu zwrócić na to uwagę? Chyba że tego oczekuje... ( moje obserwacje z wcześniejszych spotkań ).
|