Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 02.10.2012, 07:16
Ale ktoś tego Wilka chyba ustawia na boisku? I jeśli trenerowi nie pasuje że gość biega jak poparzony i próbuje pokryć strefę 1/3 boiska od linii do linii często zostawiając stoperów bez asekuracji to powinien mu zwrócić na to uwagę? Chyba że tego oczekuje... ( moje obserwacje z wcześniejszych spotkań ).
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując