|
spacerują po boisku bo są źle przygotowani motorycznie do sezonu i stąd taka wolna gra,nikogo sie nie zaskoczy w żołwim tempie.W Gliwicach Wisła sprawiała wrażenie drużyny o tempo wolniejszej niż Piast
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.10.2012 o godz. 07:45.
|