fialo napisał(a):

To wszystko co napisałeś to całkiowita racja, są tragicznie słabi, wymieniłeś właściwie wszystkie ich mankamenty. Tylko mówię, że pomimo tego oni nawet nie walczą. Genkov spaceruje cały mecz przykładowo.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
|
Akurat bardziej spacerujących było zdecydowanie wiecej. Jak narazie to strzela bramki i to najcześciej z niczego bo podań do niego jak na lekarstwo. Druga linia kompletnie nie istnieje. Bezmyślne bieganie wyjatkowo słabego Wilka dopełnia tylko obrazu tej formacji. Obrona to też parodia. A jakie jest zaangażowanie kopaczy wystarczy zobaczyć przy drugiej bramce, kiedy to Jovanovic wraca sobie spacerkiem
idąc wolno przez pole karne.
Probierz złozył dymisję. Do dymisji powinien sie podać Bednarz, autor tego obecnego cyrku. Zobaczymy, jaki magik tą zgraję słabych i zdemoralizowanych kopaczy zmusi do większego choćby biegania po boisku ?