Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2982
Stary 02.10.2012, 06:51
Piłkarze dupy nie urywają ale skład mamy na miejsce w tabeli które , zeby go zobaczyc, nie wymaga kliknięcia na przycisk "rozwiń".

mam nadzieje ze dymisja nie zostanie przyjeta. Wtedy to bedziemy w dupie dopiero. Jesli jednak tak to w tym sezonie pozostaje nam jeszcze jeden mecz w PP i walka o utrzymanie. Robic roz....... w strukturach klubu, zrownac to gowno z ziemia i od nowego sezonu walczyc o prawdziwe cele miarodajne do tradycji i ambicji tego klubu.

najbardziej zal mi Meliksona, goscia tu nie powinno byc, niszczymy mu kariere, juz to zrobilismy.
Odpowiedz cytując