Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 02.10.2012, 01:42
Piast zdecydowanie lepszy i absolutnie zasluzona wygrana. Wynik lepszy niz gra, jak ktos wyzej napisal...3 poprzeczki Gliwiczan, 2 setki Jurado. Ale o czym my w ogole mowimy? Jesli u nas na srodku wystepuja Wilk z Jaliensem, ktorzy nie maja startu do Podgorskiego i Zganiacza. Zreszta, w ktorym klubie ekstraklasy te nasze "asy" moglyby liczyc na miejsce w 11-stce? Chyba tylko Belchatow i Podbeskidzie. Taka jest wlasnie kadra zbudowana przez Basalaja i Holendrow, tj. wiekszosc sie do niczego nie nadaje. Iliev, to juz nawet nie probuje udawac dobrego kopacza, o Sikorskim i innych nawet nie wspominam. Obrona tez fatalna, to jeden, to drugi ze stoperow sie kompromituje przedziwnymi zagraniami(jak nie potrafisz grac, to wypi... pilke na aut). Bramkarz mlodszy nie bedzie. Bokow obrony nie zaobserwowano, bo pilkarze Piasta wchodzili, jak w maslo, to z lewej, to z prawej. Szewczyka i Boguskiego nie bylo na boisku. Parafrazujac "paprykarza": "Kim tu grac, panie prezesie?". A najgorsze w tym wszystkim, ze tylko Melikson jest cos wart na rynku pilkarskim i to tez nie jest duza kwota. Czekaja nas przynajmniej 2 chude lata, bo zeby cos zmienic, to trzeba kilku okienek transferowych i przemyslanych ruchow.
Odpowiedz cytując