Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2978
Stary 02.10.2012, 01:13
Probierz zachowal sie tak, jak powinien. Gra fatalna, brak stylu...czy zmiana trenera cos da? Jesli to bedzie ktos z glowa na karku, to pewnie tak. Ale z drugiej strony, nie oczekujmy cudow. Nie ma klasowych pilkarzy, nie ma kto podawac i nie ma kto strzelac. Gorna polowka tabeli powinna byc, ale nie puchary, czy MP. Tego z emerytami, kopaczami ktorzy chca odejsc i z mlodymi bez umiejetnosci, nie da sie osiagnac.

P.S - Wszystko wskazuje na to, ze bedzie to Smuda, czyli pogrzeb Wisly. "Zalatwil" kadre, zalatwi i nas. Trener, ktory ostatni znaczacy sukces osiagnal w XX w. . O sferze pozaboiskowej/wizerunkowej nawet nie wspominam.
Odpowiedz cytując