Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2976
Stary 02.10.2012, 00:31
a kto teraz ?
smuda tego nie weźmie przed meczem z Legią
żaden "były Wiślak" się tego raczej nie podejmie bo mają już dosyć bycia strażakami na 1,2 mecze
ogólnie, ktoś zdesperowany musi być albo jakas liczka cazy inna okuka albo jeszcze coś w stylu króla albaniii

szkoda, że gwiazdki nie podadzą się też do dymisji :/
Odpowiedz cytując