|
a kto teraz ?
smuda tego nie weźmie przed meczem z Legią
żaden "były Wiślak" się tego raczej nie podejmie bo mają już dosyć bycia strażakami na 1,2 mecze
ogólnie, ktoś zdesperowany musi być albo jakas liczka cazy inna okuka albo jeszcze coś w stylu króla albaniii
szkoda, że gwiazdki nie podadzą się też do dymisji :/
|