Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 01.10.2012, 23:31
@Fialo

Właśnie oni walczą. Tylko walczą jednostkowo, nie tworząc przy tym drużyny. Piszesz, że Genkow spaceruje. Ale jak on ruszy sam z pressingiem, to wiesz przecież, że zazwyczaj nie ma to żadnego sensu. Tak samo jest w obronie - jeden zawodnik bierze na siebie ciężar starcia z przeciwnikiem, a asekuracja to gdzieś tam niby jest.



Teraz już taka ogólniejsza refleksja:
- nasi piłkarze nie myślą. To jest okrutna prawda. Dzisiaj trochę ruszali głowami Jaliens, Chrapek i Melikson. Reszta gra niesamowicie byle jak i niedokładnie (może to też kwestia niedbałości), kopiąc piłkę byle gdzie, coby tylko spokój mieć,
- Pareiko powinien odpocząć,
- Arek Głowacki też powinien odpocząć,
- Chrapek do pierwszego składu. Najlepiej za Wilka. Wilk zostawia serce na boisku, ale, jak już ktoś pisał, jest niebezpiecznie chaotyczny,
- Frederiksen powinien odpocząć. Tylko tutaj jest problem.

No i została jeszcze kwestia braku atmosfery w drużynie. Moim zdaniem złożyło się na to kilka czynników - pieniążki, wypowiedzi Bednarza, Probierz oraz, co smutne, kibice. Być może niektórzy piłkarze po prostu nie pasują do siebie charakterologicznie. Ale nie wszyscy muszą się przecież lubić. Ważne, by chcieli dążyć do tego samego celu.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując