Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2970
Stary 01.10.2012, 23:28
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
ty tak na powaznie ....bieda nie tylko w klubie ......w umyslach tez ...niestety pokazales ze dalsza konwersacja z Toba nie ma najmniejszego sensu
Odnośnie Wernera Liczki, to taka ciekawostka z wczoraj, a która może mieć znaczenie w związku z dzisiejszą dymisją Probierza:

Cytat:
Po ponad pięciu latach skończyłem pracować w Baniku Ostrava i chcę teraz poobserwować mecze w Polsce, bo w ostatnich latach nie było to możliwe. Oglądałem już spotkanie Wisły z Lechią, Podbeskidzia z Ruchem, a przede mną mecze Górnika ze Śląskiem i Piasta z krakowianami. Na razie chcę się przypatrzeć grze w waszej lidze. A jak będzie potem? Zobaczymy. Mnie w Polsce zawsze pracowało się świetnie i była dobra chemia z zawodnikami, z którymi miałem do czynienia. Za wcześnie jednak na mówienie o konkretach – tłumaczy Faktowi Werner Liczka, który w naszej ekstraklasie z sukcesami pracował w Polonii Warszawa, Górniku Zabrze czy Wiśle Kraków, z którą w 2005 roku wywalczył mistrzostwo Polski.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując