Odnośnie Wernera Liczki, to taka ciekawostka z wczoraj, a która może mieć znaczenie w związku z dzisiejszą dymisją Probierza:
Cytat:
|
– Po ponad pięciu latach skończyłem pracować w Baniku Ostrava i chcę teraz poobserwować mecze w Polsce, bo w ostatnich latach nie było to możliwe. Oglądałem już spotkanie Wisły z Lechią, Podbeskidzia z Ruchem, a przede mną mecze Górnika ze Śląskiem i Piasta z krakowianami. Na razie chcę się przypatrzeć grze w waszej lidze. A jak będzie potem? Zobaczymy. Mnie w Polsce zawsze pracowało się świetnie i była dobra chemia z zawodnikami, z którymi miałem do czynienia. Za wcześnie jednak na mówienie o konkretach – tłumaczy Faktowi Werner Liczka, który w naszej ekstraklasie z sukcesami pracował w Polonii Warszawa, Górniku Zabrze czy Wiśle Kraków, z którą w 2005 roku wywalczył mistrzostwo Polski.
|