Arapaho napisał(a):

Jasne. Pewnie sam Kaczyński miałby siebie wystawić na potencjalnego premiera rzadu tymczasowego/ technicznego. Pomyśl 5 minut. Wtedy wg.twojego toku myślenia miałby szanse na objecie stanowiska Prezesa Rady Ministrów? Normalny zabieg PR pokazujący że jest zaplecze i dobry kandydat.
Jak komuś JK nie pasuje to tak właśnie wrzuca i marudzi przy każdej okazji- nie ma debaty ekonomicznej - PIS zły bo nic nie działa merytorycznie, jest debata - zły bo taka debata nic nie daje. PIS pokazuje program gospodarczy - PIS zły bo bzdury tam wypisał , nie pokazuje programu - PIS zły bo nie ma pomysłów. PIS wystawia kandydata na premiera - źle bo to idiotyzm i tak nie ma szans na wygraną, nie wystawia - źle bo nie ma zaplecza ekeperckiego i jej tylko Kaczyński i długggo długo nic, PIS wyprowadza setki tysięcy ludzi na ulicę - źle bo sieje zamęt i wpowadza wojnę polsko-polską, nie wyprowadza nikogo- szydera że ich nikt nie popiera poza garstką moherów
|
Po pierwsze to nie PiS wyprowadził ludzi na ulice tylko sytuacja społeczno-ekonomiczna. Daleko nam jeszcze do zdarzen z Madrytu lub Aten chociaz rzad usilnie stara sie o polska wersje zamieszek.
Po drugie Kaczynski jest zbyt wyrazistym politykiem i jezeli naprawde mysli o zrobieniu czegokolwiek dobrego dla Polski powinen usunac sie w cien. Po prostu ma zbyt duzy elektorat negatywny. Dopóki jeden (Kaczor) z drugim (Tusk) beda głównymi rozgrywającymi na polskiej scenie dopóty ludzie bedą postrzegali polityke bipolarnie. I zamiast głosowac za kims, beda głosowali przeciwko komuś.
Po trzecie jaki program gospodarczy PiSu? Szczerze..?