Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 01.10.2012, 23:17
Arked napisał(a):Wyświetl post
Piłka nożna to nie jest sport walki. Przegrywamy nie dlatego, że nie walczymy. Przegrywamy poniew
- Nie posiadamy żadnych klasowych zawodników w bocznych sektorach boiska, którzy potrafiliby dośrodkować piłkę jak choćby robi to 35-letni Kosowski.
- Nie posiadamy wystarczająco dobrych egzekutorów stałych fragmentów gry.
- Jakość podań większości zawodników stoi na bardzo słabym poziomie.
- Jeden zawodnik, który robi różnicę w środku pola i ma dobre prostopadłe podanie marnuje się na skrzydle (Melikson), a drugi mało co gra różnych powodów (Chrapek).
- Totalny brak zgrania w obronie powoduje chaos w naszej grze defensywnej i żenujące błędy.

To są przede wszystkim powody dramatycznie słabej gry Wisły. Ta beznadzieja może rodzić zrezygnowanie czy zagubienie piłkarzy na boisku co jest odczytywane jako brak zaangażowania. Jest to jednak skutek słabej gry, a nie jej przyczyna.

to co , w zimie transferujemy Podgórskiego z Kędziorą i mamy środek pola nie do zdarcia ?

nie mamy gorszych zawodników, tylko tak jak napisałes w pkt 1 i ostatnim , brak nam drużyny , zgrania , schematów , Chrapek z Meliksonem , Ilievem i Genkovem powinno tą ligę rozbijać swoimi akcjami , a niestety tak się nie dzieje
Odpowiedz cytując