morganfield napisał(a):

Co to jest wieda? hym...?
Uważasz, że za Liczki grali fajną piłkę? To przypomnij mi kto w tamtym sezonie na jesień był najlepszym piłkarzem Wisły, a kto na wiosnę?
|
porownujesz trenera - ktory badz co badz ale jakos dotoczyl ten wozek do MP - do kolesia ktory doprowadzil ze po 6 meczach Wisla ma 7 pkt -stosunek bramek 5:9 - 11 miejsce w tabeli - NIKT juz nie ma jakiegokolwiek respektu przed ta druzyna i smieje sie z jej stylu cala polska ...prosze cie , prosze cie, prosze cie
