Wyświetl pojedynczy post
krzycho90tswns
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 01.10.2012, 22:41
Szkoda ze w meczu z takim rywalem nie umielismy przewyszszyc ich po zadnym w zgledem.Mam tylko nadzieje ze po meczu w Warszawie z legia bedziemy6 miec lepsze nastroje
Odpowiedz cytując