Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19400
Stary 01.10.2012, 22:26
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Ja .......e, kłótnia pięciolatków w piaskwnicy... Przeciez wystawienie jakiegos anonimowego typa jako premiera "rzadu technicznego" to tylko dowodzi czemu PiS przerywa kazde wybory. Przeciez kazdy slepy widzi ze Jaroslaw bedzie pociagal za sznurki. To jak by sobie przystawic Magnum .45 do łba i sie cieszyc ze spust coraz lzejszy. I PiS po raz kolejny wykorzystał okazje do politycznej eutanazji. Ci ludzie powinni miec dożywotniego bana na uprawianie polityki bo wszystko co robia to tylko woda na młyn Platformianianym Oszustom.
Jasne. Pewnie sam Kaczyński miałby siebie wystawić na potencjalnego premiera rzadu tymczasowego/ technicznego. Pomyśl 5 minut. Wtedy wg.twojego toku myślenia miałby szanse na objecie stanowiska Prezesa Rady Ministrów? Normalny zabieg PR pokazujący że jest zaplecze i dobry kandydat.
Jak komuś JK nie pasuje to tak właśnie wrzuca i marudzi przy każdej okazji- nie ma debaty ekonomicznej - PIS zły bo nic nie działa merytorycznie, jest debata - zły bo taka debata nic nie daje. PIS pokazuje program gospodarczy - PIS zły bo bzdury tam wypisał , nie pokazuje programu - PIS zły bo nie ma pomysłów. PIS wystawia kandydata na premiera - źle bo to idiotyzm i tak nie ma szans na wygraną, nie wystawia - źle bo nie ma zaplecza ekeperckiego i jej tylko Kaczyński i długggo długo nic, PIS wyprowadza setki tysięcy ludzi na ulicę - źle bo sieje zamęt i wpowadza wojnę polsko-polską, nie wyprowadza nikogo- szydera że ich nikt nie popiera poza garstką moherów
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej