Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2952
Stary 01.10.2012, 22:15
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Udajesz, czy naprawde nie rozumiesz?
Takie zespłoy jak Nieciecza, nie mając zagwarantowanego stadionu i bazy w ekstraklasie, wcale się do nie nie śpieszą.
To dziwaczne przegrywanie pod koniec rozgrywek jest przeciez oczywiste
Oczywiście, że rozumiem i niczego nie udaję, ale po co robić jakąś mitologię do wyczynów Moskala? Oni już rok temu, bez niego, grali dobrze - teraz nadal grają dobrze. Ot, cała filozofia.
Odpowiedz cytując