FraMat napisał(a):

Udajesz, czy naprawde nie rozumiesz?
Takie zespłoy jak Nieciecza, nie mając zagwarantowanego stadionu i bazy w ekstraklasie, wcale się do nie nie śpieszą.
To dziwaczne przegrywanie pod koniec rozgrywek jest przeciez oczywiste
|
Oczywiście, że rozumiem i niczego nie udaję, ale po co robić jakąś mitologię do wyczynów Moskala? Oni już rok temu, bez niego, grali dobrze - teraz nadal grają dobrze. Ot, cała filozofia.