Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2950
Stary 01.10.2012, 22:14
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Pragnę zauważyć, że Nieciecza to taki klub, który będzie do pewnego momentu (gdzieś tak do 27.kolejki) zawsze w czołówce, a potem nagle, ot tak dziwnie zacznie przegrywać - czego przykład widzieliśmy już w zeszłym sezonie. Nie chcę oczywiście umniejszać roli Kazka, ale oni już rok temu grali bardzo dobrze w pierwszej rundzie, a potem nagle, ni stąd ni zowąd wszystko jebło.

...
Udajesz, czy naprawde nie rozumiesz?
Takie zespłoy jak Nieciecza, nie mając zagwarantowanego stadionu i bazy w ekstraklasie, wcale się do nie nie śpieszą.
To dziwaczne przegrywanie pod koniec rozgrywek jest przeciez oczywiste
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując