!!IRIVER!! napisał(a):

Pragnę zauważyć, że Nieciecza to taki klub, który będzie do pewnego momentu (gdzieś tak do 27.kolejki) zawsze w czołówce, a potem nagle, ot tak dziwnie zacznie przegrywać - czego przykład widzieliśmy już w zeszłym sezonie. Nie chcę oczywiście umniejszać roli Kazka, ale oni już rok temu grali bardzo dobrze w pierwszej rundzie, a potem nagle, ni stąd ni zowąd wszystko jebło.
...
|
Udajesz, czy naprawde nie rozumiesz?
Takie zespłoy jak Nieciecza, nie mając zagwarantowanego stadionu i bazy w ekstraklasie, wcale się do nie nie śpieszą.
To dziwaczne przegrywanie pod koniec rozgrywek jest przeciez oczywiste