Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 01.10.2012, 22:12
fialo napisał(a):Wyświetl post
Powiem szczerze że czegoś takiego, co miało miejsce dziś po meczu pod sektorem gości sobie nie przypominam jak żyje.

Określenie "męska rozmowa" to w tym przyadku eufemizm aż do przesady.
Jakieś cytaty? Z migawek C+ ciężko było cokolwiek wywnioskować, zasłyszałem jedynie - "Probierz do Bytomia!"
Odpowiedz cytując