fialo napisał(a):

Powiem szczerze że czegoś takiego, co miało miejsce dziś po meczu pod sektorem gości sobie nie przypominam jak żyje.
Określenie "męska rozmowa" to w tym przyadku eufemizm aż do przesady.
|
Jakieś cytaty? Z migawek C+ ciężko było cokolwiek wywnioskować, zasłyszałem jedynie - "Probierz do Bytomia!"
