Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2949
Stary 01.10.2012, 22:11
Jakie wyp*dalaj stąd Gramy do końca rundy tym składem i trenerem. Bednarz i Probierz naważyli piwa to niech teraz je wypiją. Probierz ma słabą psychę, widać to było np. po meczu Jagieloni z ekipą Maaskanta gdzie na kilka kolejek przed końcem rundy, po przegranym meczu coś w nim pękło i gratulował Wiśle zwycięstwa i mistrzostwa. Teraz odchodzi ? Niech teraz ma odwagę pchać dalej ta kulkę z g..na do końca rundy.

Paranoja. Probierz się zwalnia (sam !) a nie zwalnia go Bednarz (sic!) czy Cupiał. Ktoś może mi wytłumaczyć ten fenomen? Coś czuje ze Bednarz zostaje w ciemnej du* i nota bene jest tam już sam, bez swojego asa (który się własnie na niego wypiął).
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 01.10.2012 o godz. 22:25.
Odpowiedz cytując