Jakie wyp*dalaj stąd

Gramy do końca rundy tym składem i trenerem.
Bednarz i Probierz naważyli piwa to niech teraz je wypiją. Probierz ma słabą psychę, widać to było np. po meczu Jagieloni z ekipą Maaskanta gdzie na kilka kolejek przed końcem rundy, po przegranym meczu coś w nim pękło i gratulował Wiśle zwycięstwa i mistrzostwa. Teraz odchodzi ? Niech teraz ma odwagę pchać dalej ta kulkę z g..na do końca rundy.
Paranoja. Probierz się zwalnia (sam !) a nie zwalnia go Bednarz (sic!) czy Cupiał. Ktoś może mi wytłumaczyć ten fenomen? Coś czuje ze Bednarz zostaje w ciemnej du* i nota bene jest tam już sam, bez swojego asa (który się własnie na niego wypiął).