Kibic Piasta i Wisły napisał(a):

Co dalej Pogonić to całe towarzystwo do ME, dać szansę młodym (Szewczyk naprawdę ma potencjał) i dać nowemu trenerowi szansę na zbudowanie drużynyn według własnego pomysłu.
|
Dać szanse młodym, niektórzy są niepoprawni. Gdybym był moderatorem dawałbym za takie teksty bana za głupotę.