Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2945
Stary 01.10.2012, 21:57
Proud napisał(a):Wyświetl post

A już jechanie po Arku Głowackim czy Sobolewskim w kontekście obrony notesiarza i gwizdajły to szczyt. Jak Głowacki dawał z siebie wszystko w barwach Wisły to większość tego forum na gówno papu wołało. Albo ma tak krótką pamięć.
Nikt im zasług nie ujmuje ale ileż można przymykać oczy tylko za "zasługi"...? jeden i drugi w obecnym momencie to emeryci. Kazdy kibic ich ceni i niech zostana w Wisle ale jako pracownicy a nie pilkarze...
Odpowiedz cytując