Proud napisał(a):

A już jechanie po Arku Głowackim czy Sobolewskim w kontekście obrony notesiarza i gwizdajły to szczyt. Jak Głowacki dawał z siebie wszystko w barwach Wisły to większość tego forum na gówno papu wołało. Albo ma tak krótką pamięć.
|
Nikt im zasług nie ujmuje ale ileż można przymykać oczy tylko za "zasługi"...? jeden i drugi w obecnym momencie to emeryci. Kazdy kibic ich ceni i niech zostana w Wisle ale jako pracownicy a nie pilkarze...