|
Przy tym co teraz jest to za Moskala była absolutna poezja. Piłkarze są jacy są ale ktoś sprawił, że grają jeszcze słabiej niż potrafią. Melikson, Iliev, Genkov, Wilk... oni wszyscy są w takim dole, że szok. Za Moskala ta drużyna potrafiła gra naprawdę ładną piłkę nie mieli problemu aby wymienić 5 podań. Z mocną belgijską drużną otrzymywaliśmy się przy piłce potrafiąc stworzy przy tym kilka dogodnych sytuacji grając w 10. Jak to pewien ożywiony aktualnie forumowicz określił bronlismy 0:0 ?
Probierz sprawiał wrażenia chłopa, który naprawdę bardzo chciał ale nie potrafił tego zrealizować, nerwowość trenera przelewała się na drużynę która dodatkowo jest źle przygotowana.
Najgorsze jest że mecze z silniejszymi drużynami dopiero się zaczynają. To będzie ciężki sezon a może być bardzo ciężki jeśli ktoś teraz dokona złego wyboru jeśli chodzi o trenera.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 01.10.2012 o godz. 21:53.
|