Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.10.2012, 21:43
Cytat:
Teraz zobaczcie na wyniki Niecieczy pod wodzą Moskala.

A teraz poł forum broni gościa, który poza pięknymi słowami dla Wisły nie zrobił nic dobrego.Miłośnicy stabilizacji, gdzie byliście jak zwalniano Kazia Moskala?

A już jechanie po Arku Głowackim czy Sobolewskim w kontekście obrony notesiarza i gwizdajły to szczyt. Jak Głowacki dawał z siebie wszystko w barwach Wisły to większość tego forum na gówno papu wołało. Albo ma tak krótką pamięć.

Mega to wszystko przykre jest.

Dodam tylko, że dziś u Wiślaków mecz oglądali byli zawodnicy Wisły. Marek Motyka wielokrotnie powtarzał, że Wisła jest fatalna motorycznie...są wolniejsi i słabsi fizycznie od wszystkich drużyn z którymi grali. Kowalik też tak mówił. Ale najłatwiej mówić, że piłkarzykom się nie chce.
nic dodać-nic ująć - 1906% POPARCIA!!!
Odpowiedz cytując