iq1000 napisał(a):

Do czego to doszło, że kopacze kładą chu*a na mecz, na 3 punkty, na kibiców, na pracodawcę - po to, by zwolnić trenera...
Niektórzy nasi kopacze to sabotażyści - nie kibicuję tym szmatom. Trzeba przeczekać, kibicować i wypatrywać lepszych czasów :(
|
Ale na tej zasadzie oparta jest nasza liga,do póki łatwiej będzie zwolnić trenera niż zeslac patalachow do rezerw Polska liga będzie dnem.
Już w piątek zobaczymy ze nasi kopacze jednak umieją grać no chyba ze dymisja nie zostanie przyjęta