Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 01.10.2012, 21:35
iq1000 napisał(a):Wyświetl post
Do czego to doszło, że kopacze kładą chu*a na mecz, na 3 punkty, na kibiców, na pracodawcę - po to, by zwolnić trenera...

Niektórzy nasi kopacze to sabotażyści - nie kibicuję tym szmatom. Trzeba przeczekać, kibicować i wypatrywać lepszych czasów :(
Ale na tej zasadzie oparta jest nasza liga,do póki łatwiej będzie zwolnić trenera niż zeslac patalachow do rezerw Polska liga będzie dnem.

Już w piątek zobaczymy ze nasi kopacze jednak umieją grać no chyba ze dymisja nie zostanie przyjęta
,
Odpowiedz cytując