|
W świetle wypowiedzi pewnych decydentów Wisły ( po rozpoczęciu sezonu, nie przed), zakładana była obecna sytuacja w tabeli. Podobno trzeba naprawić sytuację fiansową naszego klubu... Czy wobec tego, bez rzeczywistych (nie mylić z pozornymi) wzmocnień jesteśmy w stanie osiągnąć coś więcej niż 11-ste m-ce w tabeli? Nie ma znaczenia czy mamy na myśli poziom sportowy, czy mentalny zawodników grających obecnie w Wiśle. Trzeba brać jedno i drugie pod uwagę przy transferach, w jedną i drugą stronę...
|