Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2936
Stary 01.10.2012, 21:20
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Skoro Moskala nie ma to w meczu z Legią szykuje się kolejne 90minutowe taktyczne show wykonaniu Kulawika.Ciekawe czy w ogóle C przyjmie dymisje jedyny taki przypadek w Wiśle żeby trener przyznał się że zawiódł C i podać się do dymisji.Warto mieć nadzieje że C okaże łaske i da czas Probierzowi na odzyskanie zaufania do końca sezonu.
Juz to pisales 8 minut temu. Zaparz sobie jakies ziolka i idz lepiej spac. To kto będzie na ławce z Legią nie ma żadnego znaczenie - w 3 dni nawet Mourinho by chuja zdziałał. Minmalna porażka będzie naszym sukcesem więc nie ma co przeżywać.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując