http://www.weszlo.com/news/12104-Juz...ko_za_wczesnie dobrze napisane.
mitmichael napisał(a):

|
To było do przewidzenia, ze w koncu poda sie do dymisji. Teraz dopiero zobaczymy w czym twkił problem. Jezeli nadal po przyjsciu nowego trenera bedziemy tak do dupy grac to pozostanie tylko wywalic pilkarzy na zbity pysk bo w Wisle maja grac a nie ją hańbic.
|
Dziwie się, że ty masz wątpliwości...