Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2935
Stary 01.10.2012, 21:17
http://www.weszlo.com/news/12104-Juz...ko_za_wczesnie dobrze napisane.

mitmichael napisał(a):Wyświetl post
To było do przewidzenia, ze w koncu poda sie do dymisji. Teraz dopiero zobaczymy w czym twkił problem. Jezeli nadal po przyjsciu nowego trenera bedziemy tak do dupy grac to pozostanie tylko wywalic pilkarzy na zbity pysk bo w Wisle maja grac a nie ją hańbic.
Dziwie się, że ty masz wątpliwości...
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując