chłop ma jaja


toż to zwykły tchórz!! Gdyby nie był mientki to podałby się do dymisji po Groclinie. A teraz boi się wpierdzielu z poległą i zdezerterował cykor jeden. To co ten facio zrobił z Wisłą nie da się opisać. Po nim choćby pożoga to będzie lepiej. papa frajerze i niedowidzenia