Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2934
Stary 01.10.2012, 21:17
chłop ma jaja toż to zwykły tchórz!! Gdyby nie był mientki to podałby się do dymisji po Groclinie. A teraz boi się wpierdzielu z poległą i zdezerterował cykor jeden. To co ten facio zrobił z Wisłą nie da się opisać. Po nim choćby pożoga to będzie lepiej. papa frajerze i niedowidzenia
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując