Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2932
Stary 01.10.2012, 21:15
To było do przewidzenia, ze w koncu poda sie do dymisji. Teraz dopiero zobaczymy w czym twkił problem. Jezeli nadal po przyjsciu nowego trenera bedziemy tak do dupy grac to pozostanie tylko wywalic pilkarzy na zbity pysk bo w Wisle maja grac a nie ją hańbic.
Odpowiedz cytując