|
To było do przewidzenia, ze w koncu poda sie do dymisji. Teraz dopiero zobaczymy w czym twkił problem. Jezeli nadal po przyjsciu nowego trenera bedziemy tak do dupy grac to pozostanie tylko wywalic pilkarzy na zbity pysk bo w Wisle maja grac a nie ją hańbic.
|