Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2931
Stary 01.10.2012, 21:12
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
No cóż, waść wreszcie skończył...

Mam nadzieję, że Cupiał wreszcie podejmie rozsądną decyzję personalną.

Niepokoi mnie jedna rzecz. Posłuchajcie sobie ostatnie 30-40 sekund z czwartej części Magazynu Ekstraklasy http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12...ajto_moze.html. Zieliński potwierdził, że lada chwili będzie pracował w Ekstraklasie?! Przecież z kolegą bednarzem bez problemu się dogadają... A może jako asystenta Franza, jak w kadrze

Po cichu liczę, że od nastu lat zwycięży wreszcie rozsądna opcja z zachodniej Europy.
Rozsądna opcja - dobre Szykuj się na Franka, albo coś w tym stylu.

PS Guardiola jest chyba do wzięcia.
Odpowiedz cytując