ziz99 napisał(a):

No cóż, waść wreszcie skończył...
Mam nadzieję, że Cupiał wreszcie podejmie rozsądną decyzję personalną.
Niepokoi mnie jedna rzecz. Posłuchajcie sobie ostatnie 30-40 sekund z czwartej części Magazynu Ekstraklasy http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12...ajto_moze.html. Zieliński potwierdził, że lada chwili będzie pracował w Ekstraklasie?! Przecież z kolegą bednarzem bez problemu się dogadają... A może jako asystenta Franza, jak w kadrze
Po cichu liczę, że od nastu lat zwycięży wreszcie rozsądna opcja z zachodniej Europy.
|
Rozsądna opcja - dobre

Szykuj się na Franka, albo coś w tym stylu.
PS Guardiola jest chyba do wzięcia.