Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2929
Stary 01.10.2012, 21:04
Szacunek za dzisiejszą decyzję.
Ale gramy może poza Bełchatowem najgorszą piłkę w lidze

Nawet nie chodzi o to że Wisła przegrywa chodzi o to w jakim stylu

Zamknięte treningi miały dać nową jakość w ataku i co i jak to wyglądało dzida do przodu strata i obrona naszej bramki

Nie mamy składu na MP ani na puchary ale my ledwo wygraliśmy z Bełchatowem który nie ma zupełnie drużyny zremisowaliśmy Bielskiem które dostaje ciągle oklep i cudem i fuksem wygraliśmy z Lechią

Ludzie to jest dno

na pewno taki skład jaki mamy nie odpowiada tej bucuwie co gramy

przecież dziś mogło być i 5:0
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 01.10.2012 o godz. 21:14.
Odpowiedz cytując