|
Szacunek za dzisiejszą decyzję.
Ale gramy może poza Bełchatowem najgorszą piłkę w lidze
Nawet nie chodzi o to że Wisła przegrywa chodzi o to w jakim stylu
Zamknięte treningi miały dać nową jakość w ataku i co i jak to wyglądało dzida do przodu strata i obrona naszej bramki
Nie mamy składu na MP ani na puchary ale my ledwo wygraliśmy z Bełchatowem który nie ma zupełnie drużyny zremisowaliśmy Bielskiem które dostaje ciągle oklep i cudem i fuksem wygraliśmy z Lechią
Ludzie to jest dno
na pewno taki skład jaki mamy nie odpowiada tej bucuwie co gramy
przecież dziś mogło być i 5:0
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 01.10.2012 o godz. 21:14.
|