TommyTSW napisał(a):

Chyba Smuda.
tak na marginesie wolał się podać dzisiaj do dymisji niż po w.......u w piątek 8-0
|
Bez przesady, przy 3:0 Legia odpuści, żeby nie było kontuzji. Oni jednak o coś grają i nie będą ryzykować... Jeszcze jakiś frustrat typu Quioto kogoś połamie.