Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2927
Stary 01.10.2012, 20:58
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Chyba Smuda.
tak na marginesie wolał się podać dzisiaj do dymisji niż po w.......u w piątek 8-0
Bez przesady, przy 3:0 Legia odpuści, żeby nie było kontuzji. Oni jednak o coś grają i nie będą ryzykować... Jeszcze jakiś frustrat typu Quioto kogoś połamie.
Odpowiedz cytując