Panowie , co tu dużo mówić : jak burdel nie przynosi zysków to się nie przestawia łóżek tylko zmienia panienki .
Ja bym Probierza zostawił , bo pewnie dostaniemy słabego trenera , w zimie odejdzie Melikson i może być ciężko nawet o środek tabeli .
Tylko głowy do góry chłopaki bo widzę załamanie ! Wszystko przetrwamy , bo jest nas bardzo dużo i mamy zbyt wielką markę by popaść w marazm na lata . Będzie dobrze
ps. szacunek dla Probierza