Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2923
Stary 01.10.2012, 20:50
Panowie , co tu dużo mówić : jak burdel nie przynosi zysków to się nie przestawia łóżek tylko zmienia panienki .
Ja bym Probierza zostawił , bo pewnie dostaniemy słabego trenera , w zimie odejdzie Melikson i może być ciężko nawet o środek tabeli .
Tylko głowy do góry chłopaki bo widzę załamanie ! Wszystko przetrwamy , bo jest nas bardzo dużo i mamy zbyt wielką markę by popaść w marazm na lata . Będzie dobrze

ps. szacunek dla Probierza
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując