|
Czekam na to, by to dymisji podali się: pan Głowacki, pan Boguski, pan Frederiksen oraz pan Wilk, któremu chwilowa dymisja dobrze zrobi. Cóż, i tak lepiej nie będzie. Nie wiem, z czego się tutaj cieszyć.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|