Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2920
Stary 01.10.2012, 20:47
Dymisja Probierza

A ja sie pytam o dymisje tego łysego b.uca ,niszczyciela ktory jakby sie dalo sprzedal by wszystko i wszytskich z Wisly.Bednarz zakuta łysa pało w*pie*rdalaj w podskokach ,bo ty ty jest tutaj głownym winowajcą a nie Probierz.

Wisla jest juz i tak na dnie ,ale trzeba jej normalnosci a to podstawa zeby zbudwac coklowliek.Przyjdzie inny trener to mu znowu sprzedadza pol skladu i grac Sikorskim w ataku.Co za paranoja
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując