Dymisja Probierza
A ja sie pytam o dymisje tego łysego b.uca ,niszczyciela ktory jakby sie dalo sprzedal by wszystko i wszytskich z Wisly.Bednarz zakuta łysa pało w*pie*rdalaj w podskokach ,bo ty ty jest tutaj głownym winowajcą a nie Probierz.
Wisla jest juz i tak na dnie ,ale trzeba jej normalnosci a to podstawa zeby zbudwac coklowliek.Przyjdzie inny trener to mu znowu sprzedadza pol skladu i grac Sikorskim w ataku.Co za paranoja