FraMat napisał(a):

|
Jesli to Probierz podał sie do dymisji to odprawy nie będzie
|
To i tak nie ma znaczenia, bo nie mamy nawet na waciki i Probierz na ewentualną odprawę musiałby czekać do usranej smierci. Zreszta kazdy nastepny który przyjdzie będzie się chciał zabezpieczyć albo wysoką odprawą, albo przynajmniej wysokimi zarobkami.