Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2904
Stary 01.10.2012, 20:20
A już się cieszyłem, że Garguła wyleciał z drużyny... A w meczu z Legią "nowy" trener wystawi chłopa w podstawie i znów mi będzie krew truł :/

Czemu nie dać zagrać Miśkiewiczowi (niekoniecznie w meczu z Legią), Lepiarzowi, czy Chrapkowi w podstawie? Chrapek jako chyba jedyny (!) nasz pomocnik środkowy ma drugą nogę do grania...

P.S. Co się dzieje z Burasem? Myślałem, że sobie chłopak coś zagra...
Odpowiedz cytując