|
A już się cieszyłem, że Garguła wyleciał z drużyny... A w meczu z Legią "nowy" trener wystawi chłopa w podstawie i znów mi będzie krew truł :/
Czemu nie dać zagrać Miśkiewiczowi (niekoniecznie w meczu z Legią), Lepiarzowi, czy Chrapkowi w podstawie? Chrapek jako chyba jedyny (!) nasz pomocnik środkowy ma drugą nogę do grania...
P.S. Co się dzieje z Burasem? Myślałem, że sobie chłopak coś zagra...
|