|
O czym tu w ogóle pisać.
Przegraliśmy z drugim już beniaminkiem.
Nie tylko, że przegraliśmy, ale nie mielismy NIC do powiedzenia.
Można się wymądrzać, że mamy słaby środek pola i słabych napastników, ale to tylko wymądrzanie się lekarza w obliczu zgonu pacjenta.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|