Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 01.10.2012, 19:46
Na Reymonta nastał niestety czaas pokory. i dla niektórych chyba już zadumy... Nie ma co pisać o naszej "grze" czy też o pechu. Jestemy ligowymi SŁABIAKAMI. Wyrobnikami na dzień dzisiejszy i jutrzejszy też. Mogę tylko powtórzyć po raz enty... zamiana Kazia Moskala na M.Probierza.. ...idiotyzm roku. A podobno pieniędzy nie mamy. Cóż...WISŁA TO MY !!!
Odpowiedz cytując